Özcan Kardeşler'in Ataon Oksijen Üretim Sistemi Congo Hastanesi'nde Başarıyla Çalışıyor - Özcan Kardeşler
İkitelli OSB. Atatürk Bulvarı Deposite İş Merkezi A1 Blok 4.Kat 425/C Başakşehir/İSTANBUL

Özcan Kardeşler’in Ataon Oksijen Üretim Sistemi Congo Hastanesi’nde Başarıyla Çalışıyor

Özcan Kardeşler’in Ataon Oksijen Üretim Sistemi Congo Hastanesi’nde Başarıyla Çalışıyor

Özcan Kardeşler olarak, sağlık sektörüne yönelik sunduğumuz yenilikçi çözümlerle bir kez daha gurur duyuyoruz. Congo’da ki bir hastane, firmamızdan satın aldığı Ataon oksijen üretim sistemini başarıyla kullanarak, hastalarına kesintisiz oksijen tedariki sağlıyor.

Congo Brazaville hastanesi yetkilileri, Ataon oksijen üretim sisteminin sorunsuz çalışması ve beklentilerini aşan performansı nedeniyle kutlama düzenlediler. Bu kutlama, Özcan Kardeşler olarak verdiğimiz kaliteli hizmetin ve ileri teknoloji ürünü sistemlerimizin bir kanıtı olarak öne çıkıyor.

Hastane yönetimi, düzenlenen etkinlikte Ataon oksijen üretim sisteminin sağladığı güvenilir oksijen arzının, hastaların tedavi süreçlerini olumlu yönde etkilediğini belirtti. Özellikle yoğun bakım ünitelerinde ve acil servislerde, oksijenin sürekli ve güvenilir bir şekilde temin edilmesi hayati önem taşıyor. Bu noktada, Özcan Kardeşler’in sunduğu çözümler, sağlık personelinin işini kolaylaştırarak hastaların iyileşme süreçlerine katkıda bulunuyor.

Özcan Kardeşler Genel Müdürü, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Misyonumuz, sağlık sektörüne en yüksek kalitede ve güvenilirlikte oksijen üretim sistemleri sunmak. Congo Brazaville hastanesinin memnuniyeti, bu hedefe ulaşmada doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. Ataon oksijen üretim sistemlerimizin, hastanelerde hayat kurtaran bir unsur olduğunu bilmek bizler için büyük bir gurur kaynağı.”

Özcan Kardeşler, sağlık sektörüne yönelik çözümleriyle gelecekte de hastanelerin ve sağlık kuruluşlarının en önemli iş ortaklarından biri olmaya devam edecek. Ataon oksijen üretim sisteminin başarısı, bu yolda attığımız önemli adımlardan sadece biri.

Henüz Paylaşılanlar
Cevap Bırakın

Your email address will not be published.Required fields are marked *