Tıbbi tedarik sitesinde yer alan “Dünyanın en fazla referansa sahip firması Özcan Kardeşler” - Özcan Kardeşler
İkitelli OSB. Atatürk Bulvarı Deposite İş Merkezi A1 Blok 4.Kat 425/C Başakşehir/İSTANBUL

Tıbbi tedarik sitesinde yer alan “Dünyanın en fazla referansa sahip firması Özcan Kardeşler”

Tıbbi tedarik sitesinde yer alan “Dünyanın en fazla referansa sahip firması Özcan Kardeşler”

Bugün 35 ülkeye ihracat yapan Özcan Kardeşler, 365 adet medikal oksijen üretim sistemi referansı ile dünyanın en fazla hastane referansına sahip üretici firması…

Özcan Kardeşler

1969 yılında aile büyüğü Çetin Özcan tarafından kurulan, şimdilerde ikinci ve üçüncü kuşak aile bireylerinden Akın, Akçay ve Ata Özcan tarafından yönetilen Özcan Kardeşler, medikal sektörde istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Kurulduğu yıllarda medikal alanda ithalat yapan firma, 2003 yılından bu yana medikal oksijen ve azot jeneratörünün seri üretimi ile ihracatçı firma olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulan ve Türk malı patentli ürünler üreten firma, bugün 35 ülkeye 365 medikal oksijen üretim sistemi referansı ile dünyanın en fazla hastane referansına sahip üreticisi.

Medikal oksijen ve azot jeneratörü imalatındaki Ar-Ge çalışmaları ile TÜBİTAK ve KOSGEB’den destek ve ödüller alan Özcan Kardeşler, saatte 140 m3 medikal oksijen üretimi ile dünyanın en büyük oksijen üretim sistemini üreterek bir ilke imza attı.

En düşük düzeyde elektrik harcayarak saf ortam havasından en fazla medikal oksijen gazı üretimi sağlayan ürünleri ile dünya çapında tercih edilen firma, teknik ve kalite üstünlüğünün yanı sıra medikal oksijen üretim alanında yüksek donanımlı, yurtiçi ve yurtdışında kolaylıkla ulaşılabilir ve çözüm odaklı teknek servis ağına sahip.

35 ülkeye ihracat yapan ve Uganda Devleti’nin tüm hastanelerine medikal oksijen üretim sistemi kuran Özcan Kardeşler, IHH, Maltezer, USAID, QuatarFoundation, Clinton Afrika organizasyonlarının çözüm ortağı. Ayrıca Özcan Kardeşler’in dünyada medikal oksijen temini konusunda önemli bir yere sahip Bill&Melinda Gates Foundation ile ortak çalışmaları bulunuyor.

Özcan Kardeşler, IV. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi ve Fuarında yerini aldı

Tıbbi tedarik zincirinde etkin ve sürdürülebilir kaynak yönetimi için sağlık yöneticileri ile ürün ve hizmet sunucularını biraraya getirecek V. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi ve Fuarı, 6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında, Antalya Susesi Luxury Resort Belek’te gerçekleşecek.

Henüz Paylaşılanlar
Cevap Bırakın

Your email address will not be published.Required fields are marked *